Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Cvičila jsem Jógu (svědectví)

  • Přidáno: 18 června, 2024
  • Zobrazeno: 99 x
  • Komentáře: 0
  • Klíčová slova:

V mém životě se začaly dít zvláštní věci. Byla jsem hodně unavená a stále se to zhoršovalo. Ztrácela jsem sílu žít. Bylo mi špatně tělesně i duševně. Přicházely mi myšlenky skončit se životem. Když jsem šla kolem vody, něco mi našeptávalo: skoč do té vody a budeš mít pokoj. Když jelo větší auto, přitahovalo mě to k němu. Pouze proto, že mám tři děti, jsem to neudělala. Byly to opravdu těžké zápasy. Život se pro mne stal nesnesitelným.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO
Na pracovišti jsem se setkala s jedním chlapcem, který cvičil jógu. Pozval mne mezi své přátele a slíbil mi, že tam najdu to, co hledám: přátelství, lásku a porozumění. Navíc se naučím cvičit jógu, která mi pomůže odstranit různé tělesné problémy. Začala jsem do jógy pravidelně chodit, cvičila jsem ji i doma. Jednou týdně jsme jezdili do nedalekého města, kde byl školený cvičitel jógy. Mezi novými přáteli mi bylo moc dobře a říkala jsem si – to je ono!

SMYSL ŽIVOTA
Konečně jsem našla v životě to, co jsem hledala. Po jednom relaxačním cvičení, se mi znenadání podařilo opustit své tělo. Můj cvičitel jógy mi řekl: „Musím ti říct, že jsi perfektní! Tohle mnozí lidé cvičí mnoho let a tobě se to podařilo tak brzy! Když budeš cvičit pod mým vedením, budeš nepřekonatelná. Máš v sobě ohromné schopnosti, o kterých ani nevíš. Vydej se tomu naplno a uvidíš, že ti bude lidstvo padat k nohám.

Zanedlouho jsem se zúčastnila soustředění, kde se cvičila jóga, učili nás vyhledávat geopatogenní zóny, najít vodu, určovat šťastné a nešťastné dny podle data narození, dále jasnovidectví, věštectví, hádání z ruky atd. Postupně jsme začali všechno praktikovat. Nejdříve jsem k tomu potřebovala všelijaké pomůcky – spirály, kyvadla a jiné věci, ale později mi stačily jenom moje ruce. Objevila jsem v sobě, že jsem na tyto věci velmi citlivá.

Třetí den pobytu za mnou přišel vedoucí našeho týmu a vzal si mě stranou. Řekl mi: „Víš, mně bylo bohy zjeveno, že jsi duše vyvolená. Nemusíš to přijmout, ale já bych chtěl, abys byla zasvěcená. Scházíme se zvlášť v úzkém kruhu. Máš v sobě ohromný potenciál energie. To jsem ještě nezažil, můžeš léčit i lidi.“ To mě úplně nadchlo. Říkala jsem si: tolik lidí je nemocných. Budu jim pomáhat a oni mě za to budou mít rádi.

V ZAJETÍ OKULTIZMU
Po návratu jsem všechno, co jsem načerpala, předala členům naší skupiny. Zanedlouho se u některých začalo projevovat jasnovidectví a věštectví. Ten kluk, co mne přivedl, měl jasnovideckého ducha. Jednou jsme seděli a povídali si. Najednou řekl, že sem jede auto a jmenoval lidi, kteří v něm sedí. Za chvíli k nám ti lidé opravdu přišli. Pro něho nebyl problém vidět přes zdi nebo do jiných míst. Některým se začaly zjevovat různé věci a viděli i do budoucnosti. Já jsem začala vidět záření, které vycházelo z lidí. Podle zabarvení aury jsem dokázala určit, jak je člověk nemocný. Nebo jsem nemoc diagnostikovala pomocí kyvadla. Málokdy jsem se zmýlila. Jednou se nám dokonce zjevil nějaký duch, který řekl, že přijde konec světa.

DUCHOVNÍ ZÁPAS
V té době jsem trpěla chronickými záněty průdušek. Lékař mě poslal do lázní. Jednou v neděli jsem se šla podívat na bohoslužbu do kostela. Zpívali tam mladí lidé křesťanské písně. Zvláště jedna písnička na mne tak zapůsobila, že jsem plakala a prosila v duchu Boha, aby také změnil můj život, jako to bylo v té písni. Po bohoslužbě jsem se s těmi mladými zpěváky seznámila a poprosila o text písně. Pozvali mne k sobě na návštěvu. Poprvé jsem slyšela o Ježíši Kristu tak zvláštně a hezky hovořit. Vyprávěli, jak Ježíš jejich život změnil. Bylo mi u nich dobře. Vyměnili jsme si adresy a občas jsme si napsali.

KONEC SVĚTA
Vzhledem k tomu, že se mnoho předpovězených věcí jasnovidců z naší skupiny vyplnilo, skutečně jsem věřila, že přijde konec světa. Napsala jsem to i svým křesťanským přátelům z lázní, protože mně byli velmi blízcí. Přála jsem si, aby o tom také věděli. Všechno jsem jim vypsala, i moje zkušenosti s naší skupinou.

Napsali mi moc hezký dopis. Nevyčítali, nehaněli to, co dělám. Jen mi vypsali určitá místa z Bible. Vysvětlili mi, že Bible je Boží slovo k lidem, ať si ta místa přečtu přemýšlím o nich. Varovali mne, že to co píši, není podle Bible, tedy ani z Boha. V Bibli je napsáno, že nikdo neví, kdy přijde konec světa, jen Bůh.

Rozhodla jsem se, že všechno řeknu v naší skupině. Podtrhala jsem si v Bibli místa, na která mne moji přátelé upozornili. Ve skupině to nepřijali. Stáli si na svém. Tvrdili, že jsou Bohem vyvolení a toto slovo se na ně nevztahuje. Platí prý jen pro ty, kteří nejsou obdarováni výjimečnými schopnostmi. Nechala jsem se přesvědčit.

Té noci jsem prožila něco, co bych nikomu nepřála. Zjevovaly se mi různé postavy, něco mne škrtilo, slyšela jsem zřetelné hlasy. Na jedné straně mi vyhrožovaly, na druhé slibovaly. Ráno jsem chtěla jít do práce, ale byla jsem tak strašně slabá, že jsem nemohla vstát z postele. Bylo mi špatně a ztrácela jsem vědomí. Měla jsem pocit, že uvnitř hořím. Dva dny před tím, než se to stalo, jsem začala cítit takový odporný kouř, který kolem mě nikdo jiný necítil. Došlo mi, že je to spojeno se silami, které mi dříve pomáhaly a teď na mě útočí!

POMOC NA POSLEDNÍ CHVÍLI
Přepadla mne úzkost. Začala jsem se modlit. Prosila jsem Boha o pomoc. Najednou jsem ztratila zrak, všechno se ponořilo do tmy. Myslela jsem si, že snad už umírám. Pořád jsem padala, bylo mně hrozně zle, chtělo se mi zvracet, uvnitř mě svírala krutá bolest. Celé tělo mne pálilo. Měla jsem takový nepříjemný pocit, jako bych padala do propasti a neměla se čeho zachytit. Zkřivila se mi i ústa, nemohla jsem mluvit. V duchu jsem volala k Bohu: „Bože odpusť mi a postarej se o moje děti, ať má vina nepadne na ně, ať ony nejsou za mne trestány.

Poprosila jsem Pána Ježíše, aby moji duši nenechal jít do pekla, ale vzal ji k sobě. Stalo se něco zvláštního, co se slovy těžko popisuje. Měla jsem pocit, jakoby mne někdo vzal do náruče. Nepříjemné padání přestalo, ale stále jsem byla ve tmě. Pak jsem stoupala nahoru a chvilku jsem nevěděla, kde jsem. Postupně všechny útoky přestaly. Uvědomila jsem si, že mne Bůh zachránil.

U nás v kině promítali film „Ježíš“, který končil modlitbou. Uvěřila jsem, že Ježíš Kristus za mě zemřel, vstal z mrtvých a může mi opravdu pomoci. Poprosila jsem ho, aby můj život změnil a řídil už On sám. Bůh mne vyslyšel. Můj život patří jen jemu. Dostala jsem mnohem vyšší dar, než jsem si dovedla představit – dar věčného života.

Možná, že i ty jsi v zajetí okultních sil, zabýváš se věštěním, jasnovidectvím, esoterikou, magií, astrologií, spiritizmem, parapsychologií nebo jinými praktikami. Neber moje zkušenosti na lehkou váhu. To, co jsem si vytrpěla bych nikomu nepřála. Neváhej poprosit Pána Ježíše Krista, aby vstoupil do tvého života a osvobodil tě. Jenom On má tu moc. Jedině On ti může pomoci. Ježíš zemřel na kříži za tvoje hříchy. Vstal z mrtvých aby každý, kdo v něho věří nezahynul, ale měl život věčný v nebi.

Ježíš Tě miluje.

Zdeňka Zelená


Zdroj: https://kzamysleni.estranky.cz/

4/5 - (1 hlas)Podobné příspěvky z kategorie: Ostatní náboženství

Bývalá hinduistka Vasanti Watkinsonová pro Život víry: Jóga a křesťanství nejdou dohromady

Hana Tlili – Svědectví o spáse (video)

Stretol som Boha vo väzení – svědectví (video)

Karate, východní filozofie a cesta ke křesťanství (svědectví Mirka – video)

Svědectví Naďa Koprajdová – Bože, zachraň naši rodinu!

Svědectví Martin Klaus – Dlouhá cesta z okultismu

Svědectví Martin Ševčík – Podveden

Svědectví Jana – Bůh mi pomohl ukončit homosexuální milostný poměr

Karin Adámková – Jógová filozofie mě neláká

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments