Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Denzel Washington: Bylo mi prorokováno, že budu kázat milionům

269141_720344Hollywood není zrovna nejjednodušším místem na prezentaci víry v Boha. Avšak herec Denzel Washington se každý den při natáčení filmu Roman J. Israel, Esq. modlí a čte Bibli. Společnost mu při tom dělá producent a spisovatel Dan Gilroy.

„Bůh nás dal dohromady,“ řekl Washington pro Gospel Herald. „Modlili jsme se každý den, každodenně si čteme Boží slovo. Od prvního dne jsme na tom stejně. Víme, pro koho pracujeme, a oba se prostě snažíme dělat naši práci nejlépe, jak umíme,“ vysvětlil herec.

Film Roman J. Israel, Esq. vypráví příběh obhájce, jehož víra prochází zkouškou, když jej neočekávaná série událostí přivede k poslání pomáhat chudým. Film sice není založen na víře, Washington ale uvedl, že je naplněn biblickými tématy, jako jsou například oběť, čest nebo víra v neviditelné. Herec je hrdý na to, že tento příběh může vyprávět, a povzbuzovat lidi, aby svůj život zasvětili Bohu.

„Od začátku říkám a dělám to, co mi Bůh řekl, abych dělal,“ uvedl Washington. „Bylo mi prorokováno, že procestuji svět a budu kázat milionům lidí. Myslím, že se tak stalo prostřednictvím mé práce,“ prohlásil. „Už nepiju, nedělám nic takového. Chci sdílet poselství evangelia do takové míry, do jaké mu rozumím. Nebojím se ho sdílet!“ dodal.

V jiném rozhovoru pro CBN News, Washington uvedl, že víra bez jakýchkoliv skutků nic neznamená. „Jistá žena mi před lety prorokovala, že budu cestovat po světě a kázat milionům lidí. Zeptal jsem se tedy svého pastora, zda to znamená, že bych se měl stát kazatelem. Na to mi odpověděl: Ty už svou kazatelnu máš,“ vzpomínal Washington.

Mnohonásobně oceněný herec, který během své kariéry hrál v řadě prominentních rolí, vyrůstal v křesťanské rodině a tvrdí, že bázeň před Bohem je něco, čeho si v životě velmi cení. V dubnu řekl pro QPolitical: „Můj otec Denzel Washington Sr, byl pastorem sboru Church of God po dobu 60 let. Vím, že se na mě z nebe usmívá a vidí, že jeho syn z milosti Boží koná to nejlepší, co dnes může konat.“

Zdroj: https://www.krestandnes.cz/

 

5/5 - (4 hlasů)Podobné příspěvky z kategorie: Populární osobnosti

Světoznámý raper EMINEM přijal Ježíše za svého Pána a Spasitele

Herec Chris Pratt: Nic nenaplňuje mou duši tak jako sdílení víry

Chris Tucker křesťanem

Justin Bieber a jeho manželka Hailey Baldwin se nechali společně pokřtít s vírou a přijetí Ježíše Krista

Mark Wahlberg mluví o své víře

Tom Hanks a Rita Wilson mluví o síle modlitby

Od modelky k misionářce – Mellisa Faisstová (video)

Justin Bieber svěřil svůj život Bohu a vyznal svou víru v Ježíše

Anthony Hopkins uvěřil v Boha

Svědectví hokejisty Matouš Venkrbec (video)

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments