Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Jan Mach – zaprodán zlu (svědectví)

Když mi bylo sedmnáct, patřila hudba k mému životnímu stylu. Poslouchal jsem rockové kapely, například Afghan Whigs, Nirvana, Pearl Jam, Beastie Boys a jiné. Chodil jsem do rockových klubů, kde se pouštěly moje oblíbené songy. Jeden z dřívějších rockových klubů byl i pražský „Bunkr“, který existoval už za minulého režimu.

Rockové kluby

V klubu hrály různé kapely a každý návštěvník si přišel na své. Bylo možno si zde koupit pivo, ale k mání byly i drogy. Poté co kapela dohrála, docházelo mezi návštěvníky často ke rvačkám. Nebylo výjimkou, že po půlnoci některý pár souložil na pódiu. Všude kolem se válely střepy a opilí lidé. Ve tři ráno se pomalu končilo, přestal se pouštět výběr těch nejhranějších skladeb.

Zaprodán zlu

Po maturitě jsem vzal život do svých rukou. Kouřil jsem marihuanu a začal jsem být závislý na heroinu a pervitinu. Abych si sehnal peníze na drogy, byl jsem nucen krást, lhát, podvádět…Hluboko ve svém nitru jsem cítil, že jsem se zaprodal zlu. Uvědomil jsem si, že mi drogy přinášejí nejen očekávaný prožitek, ale i věci, které nechci. Otevřely se mi dveře do duchovního světa. Viděl jsem výjevy, které běžný člověk nevidí. Začal jsem mít halucinace, viděl jsem postavy i scény, kterým jsem nerozuměl. Situace došla až tak daleko, že jsem prožíval, jak stojím u pekelné brány, o které se píše v Bibli. V tu chvíli jsem si uvědomil co znamená zlo, beznaděj, odsouzení, zatracení a smrt.

Touha po životě

Moje duše se vzbouřila a zatoužila po životě, v němž je místo pro naději, lásku, spravedlnost, dobrotu, odpuštění… Bůh moji touhu vyslyšel a poslal mi do cesty člověka, který mi dal malý letáček o Ježíši Kristu. Bylo v něm napsáno, že mi Ježíš chce odpustit moje hříchy a nabízí mi věčný život. A tak jsem pozval Ježíše do svého života a čekal, co se bude dít. Bylo to až neuvěřitelné, už druhý den jsem jasně cítil Boží přítomnost. Opatřil jsem si Bibli a začal v ní číst. Za pár týdnů jsem byl vysvobozen od drog i cigaret.

Dnes je tomu už víc jak deset let, co jsem věřící a mohu s jistotou říct, že Bůh mě zachránil nejen před zkaženým životem narkomana, ale především od věčného trápení na věčnosti. Řekni i Ty Ježíši Kristu, aby přišel do Tvého života – On Tvůj život zcela změní.

Jan Mach

Zdroj: https://www.buh-krestanstvi.cz

5/5 - (1 hlas)Podobné příspěvky z kategorie: Narkomani a alkoholici

Tomáš – svědectví (video)

Tonda – Bůh mě zachránil z beznaděje (video)

Petr (drogová závislost – video)

René – svědectví (video)

Ruda – svědectví (video)

Roman Povala – svědectví (video)

Svědectví – Billyho poslední naděje (video)

Stretol som Boha vo väzení – svědectví (video)

Svedectvo – Pavol Ružička (video)

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments