Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Justin Bieber svěřil svůj život Bohu a vyznal svou víru v Ježíše

Justin Bieber se na sociální síti rozepsal o svých bojích pramenících z hvězdné kariéry, které zahrnovaly braní drog a stavy úzkosti. V tom všem mu však jeho víra v Boha a manželství pomohly k uzdravení.

Justin-Bieber

Na Instagramu se hudební hvězda zamyslela nad tím, jaké to je dosáhnout slávu ve věku 13 let v kombinaci s vyrůstáním v nestabilní rodině a „přístupem k čemukoli, co jsem chtěl.“

„Je těžké ráno vstát z postele se správným postojem, když jste v depresi kvůli své minulosti, práci, povinnostem, své rodině, majetku, vztahům,“ vyznal se Bieber svým fanouškům.

„V průběhu dvou let můj talent postupně narostl a já jsem se stal úspěšným. Celý můj svět se převrátil vzhůru nohama. Šel jsem od třináctiletého chlapce z malého města k celosvětové slávě s miliony fanoušků, kteří říkali, že mě milují a jak jsem skvělý,“ poznamenal ke svému vstupu do showbyznysu v mladém věku.

„Nikdy jsem nenabyl základy odpovědnosti,“ vysvětlil. „Tehdy mi bylo 18 let a žil jsem bez znalosti života v reálném světě, s miliony dolarů a přístupem ke všemu, co jsem chtěl,“ popsal raketový vzestup kariéry.

„Do svých dvaceti let jsem učinil každé špatné rozhodnutí, na které byste si pomysleli, a šel jsem od jednoho z nejoblíbenějších a zbožňovaných lidí na světě k odsuzovaným a nenáviděným.“ Bieber připustil, že tlaky na jeho osobu ho vedly k užívání těžkých drog.

„Stal jsem se plným zloby, neuctivým vůči ženám,“ napsal. „Měl jsem spoustu peněz, oblečení, auta, ocenění, úspěchy, a přece jsem stále nebyl naplněn,“ vzpomínal si na těžké období. „Trvalo mi roky, než jsem se odrazil od všech těchto chybných rozhodnutí a napravil pokažené vztahy.“

„Naštěstí mi Bůh požehnal neobyčejnými lidmi, kteří mě milují,“ dodal, než promluvil o tom, jak mu jeho manželství pomohlo pohnout se kupředu.

„Nyní procházím nejlepší období mého života. V manželství jsem se naučil trpělivosti, důvěře, laskavosti, pokoře a všem věcem, které z vás dělají dobrého člověka,“ popsal transformaci, která se u něho odehrála.

„Nevzdávejte se a pokračujte v boji, i když je všechno proti vám. Ježíš vás miluje,“ dokončil Bieber. „Buďte laskaví, buďte odvážní a milujte lidi, ne podle svých standardů, ale podle dokonalé Boží lásky.“

Zdroj videa: YouTube.com


Zdroj: https://www.krestandnes.cz/


Související článek: Justin Bieber a jeho manželka Hailey Baldwin se nechali společně pokřtít s vírou a přijetí Ježíše Krista

4.5/5 - (2 hlasů)Podobné příspěvky z kategorie: Populární osobnosti

Hulk Hogan byl pokřtěn v církvi na Floridě a přijal víru jako „největší den“ svého života

Herec Chris Pratt: Nic nenaplňuje mou duši tak jako sdílení víry

Chris Tucker křesťanem

Justin Bieber a jeho manželka Hailey Baldwin se nechali společně pokřtít s vírou a přijetí Ježíše Krista

Mark Wahlberg mluví o své víře

Tom Hanks a Rita Wilson mluví o síle modlitby

Od modelky k misionářce – Mellisa Faisstová (video)

Anthony Hopkins uvěřil v Boha

Svědectví hokejisty Matouš Venkrbec (video)

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments