Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Od metalu k Bohu (svědectví)

Od metalu k Bohu

20141227_124949

Narodil jsem se do nevěřící rodiny, ale od malička jsem vnímal něco mezi nebem a zemí. Dětství nebylo jednoduché a to mě vedlo do vzpoury vůči rodičům, světu i sobě. Toužil jsem z toho všeho uniknout a tak mě začaly lákat věci “nadpřirozené”. Neměl jsem ale ponětí o tom, co je dobré a co zlé. Myslel jsem si, že všechno nadpřirozené je vlastně z Boha. Zkoušel jsem všechno možné od čtení z ruky a očí, vykládání karet , četl jsem si horoskopy a podobné praktiky, kterými jsem otvíral dveře do duchovního světa. Nevěděl jsem že do toho zlého. (Tyto praktiky mají moc svázat mysl a bránit člověku přijmout záchranu od Boha…v bibli je to zakázané).
Přitahovala mě taky metalová, rocková a punková hudba, která je plná vzdoru. Navštívil jsem hodně koncertů, nosil jsem trika s názvy kapel a oblékal jsem se do černého oblečení jako rocker. Neuvědomoval jsem si , že slova písní, které při koncertech zpíval, mají nade mnou moc. Po hlubším ponoření do metalové hudby jsem začal upadat do depresí a začal jsem mít noční můry a živé sny. V jednom takovém živém snu jsem se satanem uzavřel smlouvu a vše mu vydal. Od té doby jsem míval živé sny, ve kterých jsem se viděl v pekle, kde jsem byl trápen démony. Beznaděj a deprese naplňovaly můj život.

První zavolání

Zanedlouho od těchto událostí jsem potkal jednu dívku, která mi řekla evangelium a pozvala do církve. Nějaký čas jsem tam ze zvědavosti chodil, ale nenaplňovalo mě to tam. Nechtěl jsem být vlažný jako křesťani, které jsem viděl kolem sebe. Navíc jsem byl duchovně svázaný a nevěděl jsem co s tím dělat. Odešel jsem si žít svůj život po svém zpátky do světa punku a metalu, kde bylo moje srdce a “svoboda”.

Další šance

Pak jsem různě cestoval a potkával lidi, kteří znali Ježíše. Já se za Bohem pokoušel několikrát jít, ale vždy mě nějaká síla od toho kroku odradila. Dnes vím, že to byl ďábel, který bojoval s Bohem o mou duši. Vnímal jsem, že Ježíš klepe na mé srdce hodně intenzivně a touží vejít a že je to pro mě možná poslední šance. Začal jsem chodit do jednoho dynamického a radikálního sboru plného evangelia a tam jsem se naplno odevzdal Pánu Ježíši Kristu. Přijal jsem dar Ducha Svatého a celou mojí bytostí prošla Boží láska, odpuštění a přijetí. Bůh mi potom začal postupně ukazovat věci, které mi bránily vstoupit do svobody. Ty věci jsem pak Bohu vyznával a vnímal velkou úlevu, když mě Bůh osvobozoval od těchto svázaností. Je úžasné, že Bohu záleží na nás a na tom, v jakém stavu se nacházíme. Přijímá nás tak jak jsme, ale chce s námi spolupracovat na tom, abychom mohli žít plný a šťastný život s ním.
Co jsem považoval dřív za svobodu, bylo otroctví a naopak jsem začal zakoušet opravdovou svobodu v Bohu…svobodu od hříchu.

Povolání

Poté, co jsem se naplno vydal Bohu, povolal mě jako misionáře do různých měst za různými lidmi, kde jsem mohl předávat, co jsem sám přijal. Tohle velké poslání, které nám dal Pán Ježíš, naplňuje moje srdce radostí. Viděl jsem mnoho zázraků, znamení, uzdravení, osvobození od démonů a mnoho dalšího. Největší zázrak ale je ten, když jeden hříšný člověk dojde k pokání a rozhodne se následovat Pána Ježíše Krista. Když se rozhodne být s někým, kdo ho nejvíc miluje a kdo za něj položil svůj život. A z toho se celé nebe raduje. Bůh touží po vztahu s námi a my toužíme po vztahu s ním, protože nás stvořil pro sebe. Chce, abychom mu důvěřovali v každé situaci.

Díky milosti

Díky Boží nádherné milosti jsem se mohl oženit se vzácnou ženou Evou, se kterou mám nádhernou dceru Sáru. Směle mohu prohlásit, že Ježíš Kristus je stejný včera, dnes i navěky. Ježíš Kristus je Pán Pánů a Král Králů. Amen.

Adam

 

5/5 - (12 hlasů)Podobné příspěvky z kategorie: Nezařažené

Z online PC her do skutečného života

Mladá dívka uvěřila v Boha (svědectví)

Marie – svědectví (video)

Jožka – svědectví (video)

Marcela – svědectví

Maruška – svědectví (video)

Gabča – svědectví (video)

Magda – svědectví (video)

Příběh sportovce (video)

Svědectví – Proč jsem se rozhodla žít na Filipínách? (video)

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
5 Komentářů
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments