Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Tom Hanks a Rita Wilson mluví o síle modlitby

  • Přidáno: 12 ledna, 2020
  • Zobrazeno: 7 752 x
  • Komentáře: 0
  • Klíčová slova:

Tom Hanks a Rita Wilson jsou jedním z nejoblíbenějších hollywoodských párů. Po 30 letech manželství je jejich láska pevná. Oba nejsou oddaní pouze každému, ale také Bohu. Jejich víra v sílu modlitby je důkazem jejich neochvějné víry.

Wilsononova sdílí, jak se modlí každý den a jak důležitá je modlitba. Modlí se individuálně. Také se modlí se svým manželem a dětmi. Modlitba je základem života její rodiny.

“Bůh je součástí mého života,” řekla Wilsonova. “Každý den jsem se modlila k Bohu, protože nevím, kolik let – aby mi přinesl někoho, koho jsem milovala, který mě stejně miloval, a přinesl mi Toma.” V tom věřím. “

“Bůh je záhadný, ale Bůh pracuje každý den,” řekl Hanks.

Hanks a Wilsononova jsou silní lidé víry. Hanks se připojil k řecké pravoslavné církvi, když se v roce 1988 oženil s Wilsonovou. Kostel je opravdu místem, kde dozrála Hanksova víra.

Pár se spoléhal na svou víru, a to i během traumatu a utrpení. V roce 2015 byla Wilsonovi diagnostikována rakovina prsu, podstoupila dvojnásobnou mastektomii a jejich syn Chet Hanks také bojoval proti zneužívání návykových látek. Během tohoto zkušebního období se Hanks pokoušel také ovládat svůj diabetes 2. stupňů a jeho vedlejší účinky, kromě toho, že byl zasažen soudním sporem v důsledku jednání jeho syna. Navzdory všemu, co procházeli, se pár opíral o modlitbu a víru, aby jim poskytl sílu a naději, které viděli. I když byla jejich víra vyzkoušena, stále věřili, že Bůh je uvidí skrze jejich nejtemnější údolí, a to Bůh udělal.

Navzdory nekonečným rozkolům Hollywoodu jejich manželství obstálo v Hollywoodu zkouškou času a mnoho z toho souvisí s jejich vírou v Boha. Jako křesťané víme, že v modlitbě existuje síla a u Boha jsou možné všechny věci.

Modlitba je mocný nástroj pro komunikaci s naším Nebeským Otcem. Je to příležitost stát se jedním se Stvořitelem a Dárcem všech věcí. Další neuvěřitelnou věcí na modlitbě je to, že nám pomáhá najít sílu pro dnešek a doufat v naši budoucnost. Měli bychom se aktivně modlit a důvěřovat jeho síle, abychom mohli změnit naše podmínky k dobrému. Váš život víry přímo koreluje s kvalitou vašeho modlitebního života. Modlitba má moc změnit nejen lidi a věci kolem vás. Modlitba má také moc vás změnit zevnitř ven.

Když potřebujete sílu, pamatujte, že Bůh je léčitel číslo jedna a může vás vést nekonečným způsobem. Pokud je vaše srdce a život soustředěno na Boha, Jeho Slovo a Jeho Ducha svatého, můžete si být jisti, že bude řídit vaši cestu.

Mnoho z nás čelí nemožným situacím, kdy potřebujeme průlom v našich životech. Přesto většina z nás sedí a čeká na Boha, aby se to stalo, a pak se ptáme, proč je to, že nezažíváme průlom tak často nebo tak rychle, jak bychom chtěli. Potřebujeme vědět, že průlom není něco, o čem sedíme a čekáme. Průlom je Bůh, který na nás čeká, abychom poslušně odpověděli na to, co již přikázal a slíbil. Průlom nastane, když se vehementně modlíme a důvěřujeme Božímu výsledku. Průlom nastane, když řekneme, že věříme, že Bůh bude nadpřirozeně dělat to, co je nemožné. Bůh udělal průlom, ale čeká na nás, abychom učinili první krok víry. Musíme věřit v Boží dobrotu, že Bůh již přál průlom pro náš život.

Modlitba je síla, která se dotýká věčných sil a uvádí je do pohybu. Je tak silný, že vás Satan chce od toho bránit, protože narušuje jeho moc, narušuje jeho plány a ničí jeho království. To znamená, že modlitba je silná zbraň a nebezpečná, kterou lze použít proti silám zla, kterým denně čelíme.

Ať už dnes procházíš cokoli, bez ohledu na okolnosti, kterým čelíš, věř, že se můžeš v modlitbě obrátit k Bohu. Místo toho, abyste zdůrazňovali své další rozhodnutí, požádejte Boha, aby vás vedl a vedl vás. Není nic, za co se můžete modlit, to je pro Boha příliš velké nebo malé. Požádejte Boha o moudrost a rozlišování, aby vás naučilo, jak chce, abyste se modlili a za co chce, abyste se modlili. Bůh má moc vás vybavit silou, když čelíte svým největším výzvám. Musíte mu jen důvěřovat.

Zdroj: https://www.beliefnet.com/

4.4/5 - (12 hlasů)Podobné příspěvky z kategorie: Populární osobnosti

Hulk Hogan byl pokřtěn v církvi na Floridě a přijal víru jako „největší den“ svého života

Herec Chris Pratt: Nic nenaplňuje mou duši tak jako sdílení víry

Chris Tucker křesťanem

Justin Bieber a jeho manželka Hailey Baldwin se nechali společně pokřtít s vírou a přijetí Ježíše Krista

Mark Wahlberg mluví o své víře

Od modelky k misionářce – Mellisa Faisstová (video)

Justin Bieber svěřil svůj život Bohu a vyznal svou víru v Ježíše

Anthony Hopkins uvěřil v Boha

Svědectví hokejisty Matouš Venkrbec (video)

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments