Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Aktualizace webu – Sociální síť

  • Přidáno: 28 dubna, 2016
  • Zobrazeno: 2 276 x
  • Komentáře: 3
  • Klíčová slova:

Tak je to tu! Dlouho očekávané funkce a možnosti, které tu na stránkách chyběli :) doufám že jsem splnil očekávání. Takže pojďme se podívat na novinky aktualizace.

Úvodní stránka – magazín modérních rozměrů

uvod

Snažil jsem se vycházet z aktuálních trendů světových magazínů a zpravodajských webových stránek. Na úvodní stránce naleznete “Slider” s animaci, která nevyužívá klasické java scripty, ale pouze technologii CSS3 pro aktuální prohlížeče (vyzkoušeno na: Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera). Vedle Slideru jsou umístěné 4 nejnovější přidané příspěvky.
Hned pod úvodem se nachází žluto oranžový rámeček s veršem z Bible. Tyto verše se vygenerují po každé jinou větu při každé aktualizací úvodní stránky, nebo při každém kliknutím na úvodní stránku.

Nahoře v horní liště byli odebrány informační tlačítka a byli umístěné do dolní části stránek a to pro větší prostor pro uživatelské profily.

V dolním části úvodní stránky se nachází kolonka “Křesťanská sociální síť” kde každý návštěvník i uživatel může vidět aktuální dění a pohyb jiných uživatelů (stejně jako veřejnou “Nástěnku”, která je umístěna v horní liště).

Křesťanská sociální síť, jako na Facebooku a na jiných síti, na které jste zvyklí

profil

Nové uživatelé se mohou zaregistrovat zadáním jen Jména a Příjmení (bez nutností uživatelského jména). Starší registrované uživatelé se však mohou přihlásit jak pod původními údaji, tak i E-mailem, pod kterým jsou zaregistrováni.

Uživatelský profil je velmi jednoduchý k použití. Můžete si tam nastavit cokoliv je potřeba a sdílet s ostatními vaše názory, zkušenosti a pocity. K dispozici je také Galerie, kde si můžete uspořádat vaše soubory, videa a také hudbu, kterou přidáte k oslavě Pána.

Veškeré údaje, soubory a fotky si můžete nastavit soukromí (pro veřejnost, pro přátelé, nebo jiné nastavení).

Při každé aktivitě, která se vám týká se automatický oznámí jak nahoře v liště, tak i na vašem uživatelském profilu (žádosti o přátelství, komentáře k vašemu příspěvků apod..)

Chat funguje pouze s přidanými přáteli (kdyby jste chtěli někoho ignorovat, stačí odebrat z přátel a nebude vám moct napsat).

Nástěnka

Nastenka

Všímal jsem si, že mnohým z vás, kteří jste tu starší nástěnku používali, tak vám chyběli některé možnosti. Nyní u této nové nástěnky si můžete přidávat videa z YouTubu, mediální soubory z vašeho počítače, nastavení soukromí před zveřejněním příspěvků, nebo vkládání z nabízených smile obrázků k vyjádření pocitů.
Jednotlivé příspěvky si můžete komentovat, smazat, nebo označit jako “to se mě líbí” bez jakýchkoliv závislosti na facebook systémy, nebo systémy jiných sociálních síti.

Seznam uživatel

Uživatelé si můžete dohledat a filtrovat už teď dle různých parametrů. Starší registrované uživatelé zatím nejsou na stránkách vidět, protože se zatím nepřihlásili na svůj profil v tomto novém systému. Můžete si je však zobrazit tříděním dle abecedy.

Poslední úpravy

Poslední úpravy bude zaměřena na Chat, která bude spojena se zprávami. Pokud si zprávu z chatu  nepřečtete, uloží se oznámení do zpráv (podobně, jak to má facebook). V Chatu bych dále chtěl přidat funkce rolování starších zpráv a hledání v historii zpráv.
Další funkce, kterou bych chtěl přidat, by bylo zaměřené na vylepšování formuláře ke komentáři u příspěvků (diskuze), aby jste měli možnost vkládání smile a tučných písmen, nebo odkazů na jiné stránky.

Tak doufám, že jsem vás potěšil :) na stránkách ještě pracují. Jak jste si mohli všimnout v některých podstránkách s kategorii zmizlo slider s doporučenými příspěvky, ten tu ještě přidám a opravím funkce oblíbených příspěvků.

5/5 - (1 hlas)Podobné příspěvky z kategorie: Novinky na webu

Aktualizace webu – funkce soukromých zpráv

Bible – Starý zákon online ke čtení

Bible – Nový zákon online ke čtení

Anketa webu

400 Registrovaných uživatel na těchto stránkách

Novinky na těchto stránkách

Konečné aktualizace webu – Funkce chat

Certifikované a ověřené stránky www.kristusjezis.cz

Aktualizace webu – fórum

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
3 Komentářů
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments