Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Podmínky použití stránek

01. Pravdivost a informace o těchto stránkách:

Na těchto stránkách je k dispozici Ekumenický překlad opsané přímo z Bible, jehož správnost si můžete ověřit sami. Stránky nepropagují žádnou církevní organizací, ani jednotlivce, nýbrž slovo Boží dle Bible, nikoliv dle církve.

02. Autorská práva těchto stránek:

Design těchto stránek nejsou stažené, či kradené, nebo koupené, ale jako autor a tvůrce těchto stránek vlastní veškerá autorská práva: Vahan Hambardzumjan  (Administrátor, Správce a zakladatel stránek KristusJezis.cz).

03. Články a textové obsahy:

Některé články na stránkách KristusJezis.cz jsou napsané přímo od Správce těchto stránek. Jiné články, uvedené na těchto stránkách jsou vložené z jiných veřejně dostupných stránek s uvedením odkazů na původní zdroj článku.

04. Autorská práva filmu a videi na těchto stránkách:

Filmy na stránkách KristusJezis.cz jsou uvedené pouze Trailery s uvedením zdrojem těchto volně dostupných trailerů. Zodpovědnost autorských práv přebírají stránky, na nichž jsou filmy uvedené pro online shlédnutí. Videa jsou na stránkách KristusJezis.cz uvedené z externích zdrojů (YouTube.com), které jsou volně k dispozici pro publikaci a sdílení těchto videí. Veškerá videa, zveřejněna na stránkách KristusJezis.cz, jsou sdílená z veřejně dostupných zdrojů videí s uvedeným odkazem zdrojů videí.

05. Podmínky použití těchto stránek:

Tyto stránky můžete mezi sebou sdílet, komentovat a připojovat se k různým diskuzím a k hodnocením na těchto stránkách. Ovšem sprostá slova, nebo slovní napadení a urážky budou automaticky smazány. To stejné platí i pro reklamní komentáře odkazující na jiné stránky (mimo téma za účelem propagace).

06. Podmínky registrace na těchto stránkách:

Vaše uvedené osobní údaje na těchto stránkách při registraci nebudou nikde zveřejněné (e-mail, heslo) a budou sloužit pouze pro Vaše přihlášení na těchto stránkách a jeho použití.
Více informací na odkaze: Ochrana osobních údajů (GDPR)

07. Porušení výše uvedených podmínek:

Pokud z některých podmínek porušíte, nebo budu dostávat stížnost na váš uživatelský profil na těchto stránkách, potom váš profil bude vymazán a to bez nutnosti udání důvodu.