Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Nový web v dohledu

  • Přidáno: 24 května, 2024
  • Zobrazeno: 86 x
  • Komentáře: 0
  • Klíčová slova:

Tento aktuální web, sloužící Bohu a Pánu Ježíši Kristu běží na redakčním systému WordPress, který je celosvětově známý open source (zdarma) systém. Tyto webové stránky jsem založil již v roce 2012 a v průběhu let prošli mnoho změnami jak designu, tak funkci těchto stránek a to vše oficiálním a legálním způsobem.

Tehdy, když jsem tyto webové stránky zakládal a upravoval, tak jsem znal maximálně CSS a HTML kódování a možná trošku PHP pro funkce wordpress šablon.

Postupem let jsem nabíral na zkušenostech a jelikož technologie jde ku předu a jsou zde nové AI (umělých inteligencí) vymoženosti, tak jsem se naučil novým věcem v oblastí programování vlastních systému a to v jazyku: PHP, v kterém je programován taky tento WordPress systém.

V dnešní době programují svůj byznys web pro svoje budoucí živobytí a když navštěvují tyto webové stránky, není mi to příjemné, jak jsou pomalé.

Tento web obsahuje aktuálně  60 aktivních pluginů, aby fungovala tak, jak by měla fungovat… způsobuje to neduhy na webu, dlouhé načítání scriptu a když tento web navštěvuje hodně lidí za den, tak ten server to prostě neusnese…

Web obsahuje taky spousta drobných chyb a závad, které se chystám řešit již dlouhodobě, avšak úprava jedné části kódu člověk musí dohledat co kam patří, aby nezkazil jinou část webu.

Nové rozhodnutí

Dnešního dne jsem si říkal: Když Bůh mi dal tyto vědomosti k programování vlastních systému a využívám k tomu i současné nástroje umělé inteligence, proč mám nechat tyto stránky v takovém bídném stavu? Vždyť je to moje služba Pánu! Nechci mít obyčejný web, který postupně slábne a kde návštěvnost tohoto webu též kvůli tomu klesá.

Proto jsem se rozhodl, že vytvořím úplně nový web pod touto doménou. Bude sice spousta věci k přesunu na nový web, ale bude to stát za to.

Funkce a vzhled nového webu

Naprogramují na míru můj vlastní systém v jazyku PHP (stejný jazyk, ve kterém je programován systém WordPress).
Přesunu tam všech 800 příspěvků, které tu mám, včetně komentářů, které překračují 1600 a hodnocení příspěvků.

Vybudují taky sociální síť plně přizpůsobenou dle aktuálních moderních měřítek.
Fórum na tomto webu už 2 roky nikdo nevyužíval, takže ten půjde pryč, nahradí ji sociální síť (možnost vkládání příspěvků).

Vzhled bude úplně jiný, budu se snažit, aby zapůsobilo co nejvíce Biblický, aby návštěvník tohoto webu se ocitl jako v Biblické době.

Ovšem bude zde i Bible online ke čtení (bude součásti obsahu přesunutých příspěvků).

Přesun webu bude až po nějaké době (doufám že do konce tohoto roku). Na systému již pracují, takže nový web bude o dost rychlejší, přehlednější a působivější s více možnostmi pro komunikaci mezi uživateli na tomto webu. Doufám, že vás, jako návštěvníky tyto změny jistě potěší.

Bůh vám žehnej.

HodnotitPodobné příspěvky z kategorie: Novinky na webu

500 registrovaných uživatelů na těchto webových stránkách

Aktualizace webu – funkce soukromých zpráv

Bible – Starý zákon online ke čtení

Bible – Nový zákon online ke čtení

Anketa webu

400 Registrovaných uživatel na těchto stránkách

Novinky na těchto stránkách

Konečné aktualizace webu – Funkce chat

Certifikované a ověřené stránky www.kristusjezis.cz

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments