Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Dlouhá léta žil jako gay, pak se začal považovat za ženu. Život mu změnilo až setkání s Ježíšem

Washington – Od patnácti do sedmadvaceti let se identifikoval jako homosexuální muž, další dva roky žil jako transgender žena Scarlet. Dnes třicetiletý Jeffrey McCall v rozhovoru pro The Christian Post promluvil o tom, jak jeho život plný drog a alkoholu proměnilo setkání s Ježíšem.

„Vyrostl jsem v církvi. Když jsem ale žil jako Scarlet, žádnou jsem nenavštěvoval. Věděl jsem dost o tom, jací mohou lidé v církvi někdy být,” vzpomínal McCall. Ačkoliv se ale fyzicky neúčastnil bohoslužeb, na internetu narazil na službu pastora Free Chapel v Georgii. „Je to vtipné, ale roky jsem poslouchal Jentezena Franklina, i když jsem žil jako Scarlet. Když jsem slyšel slova tohoto muže, cítil jsem se usvědčován Duchem svatým,” vysvětlil muž.

„Jednu noc v březnu 2016 jsem byl na party a když jsem přišel domů, v posteli jsem se rozbrečel. Tu noc jsem řekl: Pane, znám lidi, kteří pro tebe opravdu žijí. Nechodí jen v neděli do kostela, ale opravdu žijí pro tebe. Mají s tebou vztah,” uvedl McCall v rozhovoru. „Bože, budu někdy já mít s tebou takový vztah?” ptal se tehdy. Odpověď přišla okamžitě. „Slyšel jsem Pána, jak říká: Ano, budeš žít pro mě,” vzpomínal.

O několik měsíců později se rozhodl „Scarlet” nadobro odložit. „Vlasy, makeup, šperky, oblečení, boty, všechno. Zbavil jsem se života, jaký jsem znal,” řekl McCall. „Když jsem poddal svůj život Ježíši Kristu, změnil jsem se. Pán mi ukázal, že mě stvořil jako Jeffreyho McCalla, a ukázal mi, jako moc mě miluje právě jako Jeffreyho,” popsal změnu, která se v jeho životě udála.

McCall však zdůraznil, že i po obrácení stále bojuje s pokušením. „Jsou dny, kdy dělám chyby, ale právě o tom je evangelium. Jsme spaseni milostí skrze víru v Ježíše Krista a je to jeho milost, která mě obklopuje, díky které rostu,” uvedl.

Jeffrey McCall je nyní hlavním organizátorem Freedom March – akce, jejíž ambicí je přinést naději členům LGBT komunity.. „Freedom March je o transformační moci Ducha svatého. Je to o tom, co Duch svatý může udělat a co Bůh teď chce dělat v této zemi,” vysvětlil McCall. Akce se účastní lidé, kteří podobnou transformací sami prošli. „Všechny tyto příběhy jsou o tom, jak Pán promlouval, dával lidem různé vize, sny a nadpřirozená setkání. Lidé na Freedom March prostě chtějí sdílet svou svobodu. Nejdeme proti LGBT komunitě. Snažíme se jim povědět naše příběhy, aby mohli slyšet pravdu evangelia Ježíše Krista,” vysvětlil hlavní organizátor. „Bůh Nebe a Země je tak milosrdný. Sedí tam a čeká, až se otočí a budou Ho následovat. Je Bohem mnoha šancí,” dodal muž, který roky žil jako gay a později přijal identitu transgender ženy.

Podle McCalla je třeba přestat na členy LGBTQ komunity pohlížet jako na vyvrhely – církev by se je měla snažit zasáhnout. „Je načase jim dát vědět, že jsou vykoupitelní. Ježíš Kristus vás může vykoupit ve chvíli, kdy v něj složíte naději,” apeloval v rozhovoru. „Je to o tom, abychom se k nim uměli dostat a ukázat jim Kristovu lásku – Ježíš je tak moc miloval, že za ně zemřel, aby Ho každý mohl přijmout a následovat nehledě na to, co udělal,” uvedl McCall.

Zdroj: https://www.krestandnes.cz/

5/5 - (1 hlas)Podobné příspěvky z kategorie: Svědectví lidí

Cvičila jsem Jógu (svědectví)

Gabriela Duchonova – svědectví o Bohu (video)

Hulk Hogan byl pokřtěn v církvi na Floridě a přijal víru jako „největší den“ svého života

Dotklo sa ma zlo, no BOH to zmenil… Zuzana (video)

Svědectví Jessica Mižigárová (video)

Razil som si svoju cestu, pokiaľ Boh nespravil toto… Juraj (video)

Žil som v putách NEODPUSTENIA, pokiaľ to takto Boh nezmenil (svědectví)

Věděl jsem že směřuji do pekla (svědectví – video)

Co když opravdu existuje? (svědectví)

Opět mohu jíst normálně (svědectví)

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments