Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Astrální cestování, lucidní snění, hypnóza

 • Přidáno: 07 května, 2024
 • Zobrazeno: 102 x
 • Komentáře: 0
 • Klíčová slova:

Tento článek je nazván třemi na první pohled odlišnými pojmy, ale jen na první pohled, neboť v základu jde o velmi podobný princip

Astrální cestování

Abyste vyvolali projekci astrálního těla při plném vědomí, musí být splněny čtyři základní požadavky:

 1. 100% uvolnění vašeho těla v bdělém stavu
  (Úplné a vědomé uvolnění se a poté vypnutí toku vlastních myšlenek, jde o tak zvané otevření „duchovní brány„. )
 2. 100% koncentrace na to, co děláte
  (V důsledku spravedlnosti před BOHEM – v duchovním světě, musí člověk vědomě říci ANO takovým praktikám, aby nikdo neměl výmluvu, že to doopravdy nechtěl)
 3. Dostatek přístupné energie
  (Proč se nikdy nikdo neptá, odkud ta energie pochází, neuškodí nám? Prostě si vystačí s prostým tvrzením, že je „dobrá“, z vesmíru ap.. 🙁 Jednoduše to ale znamená přítomnost démona)
 4. Nátlak na oddělení astrálního těla
  (Démonické propojení s duchovním tělem)

Jedná se o úmyslné démonické propojení duchovního těla a duše a povolení démonické bytosti k ovládání těla.

Subjekt pokoušející se o tento druh iniciace povolí démonické bytosti napadení či okupaci, trvalou démonickou službu a zneužívání člověka. Prostě řečeno, nejen že člověk ovládá své duchovní tělo a může různě „cestovat“, též démon pak může duchovní i fyzické tělo použít, aniž by to dotyčný chtěl.

Prakticky totožnou věcí je hypnóza.

Hypnóza – regrese, regresivní hypnóza

Podstata hypnózy

Povšimněte si, že stejně jako při astrálním cestování musíte opět zcela potlačit mysl, neboli „úplně vypnout“…Toto je klíčové, jen šaráda okolo je trochu jiná.

Hypnóza je veřejností považována za otvírání skrytých lidských schopností. Nebo se vysvětluje jako komunikace s „nevědomím“. Ve skutečnosti se jedná o okultismus, o potlačení kontaktu lidského fyzického těla s myslí a o uvolnění místa pro průnik démonické bytosti. (Může tedy způsobit posednutí démonem)

Démon poté (nezapomínejte na jeho inteligenci, která je stejná jako lidská) vychytrale předvádí nejrůznější věci, aby důvěřivé lidi MANIPULOVAL. Pomocí úst „pacienta“ říká vše tak, aby lidi klamal. Z hypnózy tedy pochází nauky, které démoni potřebují pro svůj klam na celé lidstvo. Z hypnózy přicházejí důkazy o správnosti teorie reinkarnace, různé manipulativní učení o minulosti, které lidé důvěřivě považují za PRAVDU, i když jsou to jen lži démona.

Samozřejmě se démon všemožně snaží vyhnout svému odhalení, neboť lžím démona věří jen ten, kdo nevěří na existenci démona. Jedním z rozsáhlých klamů, které lidé získávají z hypnózy, je učení o činnosti „mimozemšťanů“ na Zemi a různé UFO teorie, které jsou KLAMEM co přichází skrze „hypnózu“.

Hypnóza je tedy posednutí démonem

Jedná se tedy o instantní okamžité posednutí, které je z hlediska duchovních zákonů možné proto, že pacient i duchovní mistr tento jev CHTĚJÍ.

Informace, získané hypnózou, nejsou tedy informace pravdivé, ale manipulativně lživé. Ke zvýšení uvěřitelnosti těchto informací je většinou použita značná část pravdivých ÚDAJŮ, a mnohá fakta je možné později ověřit. Na základě těchto prověrek se nám potom zdají pravdivé i ty informace, které démon mezi pravdu vložil jako manipulaci, protože ví, že je nemůžeme OVĚŘIT JINAK.

Démon burcuje lidskou pýchu, takže lidé jeho LŽI brání, aby sami nebyli zesměšněni

Mnohdy démon burcuje pýchu hypnotizéra na jeho vlastní lidské nadpřirozené schopnosti a vyjímečnost. Hypnotizér si pak myslí, že může dělat s lidmi, co se mu zlíbí a libovolně jimi manipulovat. Manipulován je tedy sám hypnotizér. Je již démonicky naplněn a dále umožňuje démonům vstupovat do nových obětí.

Téměř na stejném principu funguje astrální cestování (sebehypnóza).

Je tragické, že terapie regresivní hypnózou se používá již ve Vědou uznávané lékařské praxi

A další velmi oblíbenou metodou vypnutí mysli je takzvané Lucidní snění…

Lucidní snění

Lucidní snění (vědomé snění, bdělý, vědomý spánek) je pojmenování pro stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a to mu dá možnost se ve svém snu vědomě a bez omezení (záleží na jednotlivých dispozicích) pohybovat či ho měnit. Zjednodušeně řečeno jde o „probuzení ve snu“. Užívá se i zkratka „LD“ – z anglického Lucid Dreaming.

Historie

Zmínky o lucidních snech nacházíme už u Aristotela, nejstarší dochovaný záznam pochází z roku 415. V 8. století byla v Tibetu buddhisty provozována forma jógy zaměřená na udržení bdělosti během spánku.

Obvyklé techniky

Tuto schopnost jde určitými postupy natrénovat, prvním důležitým krokem je naučit se pamatovat si své sny, doporučuje se si je například zapisovat. (No možná někdo potřebuje trošku napovídat, aby mohl lidmi manipulovat, zapisování je velmi oblíbeným i u jiných démonických technik.)

Shrnutí: I lucidní snění je ryze démonickou praktikou, o tom není pochyb. Domnívám se, že má tak velmi blízko k astrálnímu cestování, že se tyto techniky mohou navzájem i propojit.


Zdroj článku: https://odkrytelzi.cz/

HodnotitPodobné příspěvky z kategorie: Články

Hierarchie duchovních bytostí

Co je to rouhání, význam pojmu

Musíme přijmout fakt, že spoustu lidí naše svědectví odsoudí

Jak zemřeli Ježíšovi apoštolové?

Jan Amos Komenský a jeho služba Bohu

Katedrála, chrám, kostel

Nadávky a lehkomyslnost křesťana

Vyhánění démonů (exorcismus)

Falešné kazatele

Kategorie

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments