Ježíš Kristus

Křesťanské stránky o Bohu a Ježíši.

Skutečný zpěv andělů nahráno při chválách

  • Přidáno: 15 září, 2021
  • Zobrazeno: 568 x
  • Komentáře: 0
  • Klíčová slova:

V kapele zpíval pouze jeden zpěvák a hlasy andělů se k němu postupem přidali ke chvále Pána:

Zdroj videa: YouTube.com


Jason Upton a jeho skupina se zabývali koncertem/bohoslužbou v posluchárně vysoké školy v Alexandrii v Louisianě, když se zázračně stalo, že se Bůh zjevil, zatímco Jasona zcela pohltil Duch Svatý, jak už to tak často bývá. Níže shrnu svědectví Michaela, člena kapely, které jsem slyšel a sledoval na videu jeho svědectví na youtube:

Michael, jeden z členů Jasonovy kapely, kontroloval zařízení zvukového traktu zaznamenávající koncert, když vzhlédl ke stropu a viděl kolem plavat mlhu. Usoudil, že to vytvořil kondenzátor v klimatizaci. Otočil se a zeptal se školníka, co to plave kolem stropu. Domovník nevěděl a uvedl, že tam nahoře nejsou žádné trubky. Michaela přepadla svatá bázeň a okamžitě ho vedl, aby se schoval pod rezonanční deskou. Cítil silně Boží přítomnost a věděl, že něco se děje. Najednou za Michaelem přišel chlapec, když byl Mike pod rezonanční deskou, a velmi hlasitým hlasem řekl Michaelovi, že na jevišti stál velký anděl s křídly vysoký 12 stop, který stál přímo za Jasonem. Rozumím tomu, že andělské zjevení viděl pouze chlapec. Pamatujte také, že Michael a členové kapely nezpívali, protože jeden byl pod rezonanční deskou a druhý na pódiu. Jason zpíval sám a to proroctví, které mu dával Duch Svatý, a tak shromáždění také nezpívalo.

Michael vyšel zpoza rezonanční desky a podíval se na rekordér, který jasně zaznamenával vokální harmonii, ale pouze Jason slyšel, že na jevišti zpívá některá slova, která nedávají smysl -„ahda daah (sp) (tato slova však , nevyšel na segment přehrávaný na videu … alespoň je neslyším … Bývám trochu hluchý, LOL). Michael si řekl, že pokud je harmonie na záznamu, tak to přehraje, a měl z toho husí kůži! Potom vzhlédl k Jasonovi a viděl že Jason byl naplněn Duchem “.

Po koncertu/bohoslužbě se Jason a Michael vrátili na večer na internát, když se Michael ubytoval s Jasonem. Jason, stále se cítící „v Duchu“, řekl, že se jeho členové se v těle cítili velmi podivně. Michael řekl, že Jason byl stále hluboce v Duchu, ležel na posteli s oblečením a na noc usnul.

Následujícího rána se Michael vrátil do Nashvillu a pustil si záznam. Ticho a hle, zazněl dokonalý andělský harmonický hlas a naprosto na podlaze Michael! Inženýr ve studiu řekl, že si myslel, že je to jen psychoakustická anomálie, a odešel, čímž zavrhl Michaelovo úžas. Mike řekl inženýrovi, aby se vrátil a roztřídil všechny kanály, a na jednom z kanálů inženýr řekl, že to znělo, jako by za Jasonem zpívala harmonie asi 12 stop (inženýr samozřejmě nevěděl, co říkal v době, kdy pronesl komentář „12 stop“). Michael řekl inženýrovi: „Věděl jsem, že je to anděl“, smál se! Dále se přes pozdější e -maily dozvíte, že „ahda daah ‘(sp) byl jazyk Malawi pro„ Pojď ke stolu “!

Překlad: Google translator z popisku videa.

HodnotitPodobné příspěvky z kategorie: Články

Naše planeta se podle vědců točí v posledních letech rychleji než kdy dříve

Co říká Bible o rozvodu a druhém manželství?

Existují různé úrovně nebes?

Pravý následovník Krista

Hudebníci a křesťanství

Svatba Beránkova

Křest novorozenců v Babylonu

Skutečný zpěv andělů nahráno při chválách

Podobenství mezi 7 ran Egyptských a posledních události světa

Počet přírodních katastrof se za 20 let zdvojnásobil.

Archiv

Kdo je online

Žádní uživatelé momentálně nejsou online

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
a to z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam.
Sprosté urážky, slovní napadení, nebo nebiblické bludy budou vymazány.

Odebírat
Upozornit mě
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments